Arayüz Geliştirici

KadınYaşam

reklamlar

Tekirdağ Köftesi damak tadımızın bizlere gerçekten bir armağanı. Arada bir diyetten kaçıp, küçük kaçamaklar yapmak istiyorsanız bunu muhakkak tekirdağ köftesi ile yapın. Zira çok leziz ve kilo sorunu yaşamayanlar için gerçekten muthiş bir besin kaynağı.

tekirdağ köfte nasıl yapılır tekirdağ köfte yemek tarifleri 300x294 Tekirdağ Köfte Nasıl Yapılır? Malzemeleri Nelerdir?

yemek tarifleri

Tekirdağ köfte ve tekirdağ köfte tabağında muhakkak salatalık turşusu, dilimlenmiş yarım domates, yine dilimlenmiş yarım salatalık, Mümkünse ev yapımı garnitur, Marketlerde de Garnitur hazır şekilde satılır, siz sadece mayonez döküp iyice karıştırın rus salatası elde etmiş olursunuz, Köfte tabağını süslemek için patates cipsleri, ketçap, mayonez, Yeşil zeytin.

Tekirdağ köfteyi marketlerden hazır bir şekilde satın alın, aynı şekilde patates cipsi, garnitur’de marketlerde bulabilirsiniz. Her ne kadar hazır ve katrkılı besinlerden uzak durmanız gereksede, arada bir yapacağınız kaçamaklar için kesinlikle tekirdağ köfte tatmalısınız!

3 Responses so far.

  1. kemal diyor ki:

    İş için Trakyaya gittiğimde mutlaka Tekirdağa uğrayıp
    bu çok lezzetli köfteden yerim.

  2. neco diyor ki:

    Özel bir yapılış şekli olsa gerek. Evde yapınca hiç bu lezzeti alamıyorum.

  3. koçero diyor ki:

    Marketten birkaç sefer aldım ama hiç Tekirdağda yediğim lezzeti vermedi.

Leave a Reply


  • En Popüler Yazılar

  • Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları – KadınYaşam

    2008 yılından beri faaliyet yürüten KadinYasam.gen.tr sitesi iceriğinde barındırdığı 1.500 üstü Orjinal & Özgün yazı ve makale, Bu yazılara yapılmış 3000'üm üzerinde Kullanıcı yorumlarıyla kadınlar icin gercek hayatta faydalanabilecekleri, ipucları, sağlıklı yaşam gereklilikleri, zayıflama yöntemleri üzerine icerikler hazırlamaktadır, Bununla beraber kadınlar icin hobiler, magazin ve gündem haberleri, teknoloji yazıları yayınlayarak gerek bir kaıdn yaşam portalı olma yolunda ilerlemektedir. Tüm iceriklerimize kategoriler ve etiketler sayfası üzerinden ulaşabilir, İletişim sayfasından bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

  • Çene ve Sağlık Turizmi

    Çene ağız ve Çene diş sağlığı, Türkiye Sağlık Turizmi Sağlık Turizmi Antalya, Alanya, Diyarbakır Sağlık Turizmi Konuları.