Arayüz Geliştirici

KadınYaşam

reklamlar

Erken yaşlanmanın belirtilerinden biri olduğu düşünülen, selülitler tüm kadınların baş ağrısı olmaya devam ediyor. Fakat kadınyaşam.gen.tr sitesi olarak şunu belirtmemiz gerekirki selülitler ne yaşlanma ile ne de erken yaşlanma ile alakalıdır. Selülitlerden kurtulmak, sonsuza kadar sıfır selülitle yaşamak elbette mümkün değil.

Selülit masajı ile selülitlerden kurtulmanın anlatıldığı Kanal 1 televizyonunda ki yayından bir kesit

selülitlerden kurtulmak selülit masajı nasıl yapılır selülit 186x300 Selülitlerden kurtulmanın yolları

+18 bacak resimleri


Olabldiğince az selülit ve daha az görünüme sahip selülitlere sahip olmak için uğraşmalısınız. Özellikle karın ve kalça bölgelerinde, hemen sonrasında göğüs ve meme bölgelerinde selülit sorunalrının kadınları çıldırttığı bir gerçek. Selülitlerden kurtulmanın akla gelen ilk yolu sağlıklı bir zayıflama planı uygulamak.
selülit sorunları ve selülitlerden kurtulmanın yolları zayıflama 200x300 Selülitlerden kurtulmanın yolları

selülitli bacak


Tabii ki bu işin 100 % 100 sağlıklı olan kısmı. Selülit görüntülerinizden sizi kısa süreliğine kurtarıcı çeşitli krem ve jeller’de aktarlarda, alışveriş merkezlerinde, kozmetik mağazalarında bolca bulunmakta. Selülitlerden doğal yollardan kurtulmanız için bazı öneriler vardır.

Dermatologlar tarafından dillendirilen bu öneriler selüliti olan kişilerin bol bol su tüketmesi gerektiğini, diyet programı uygulaması gerektiğini, bol yağlı yiyecek ve içeceklerden uzak durulması çok tuzlu veya bol şekerli yiyeceklerin tüketilmemesi gerektiğini açıklar. Sağlıklı bir zayıflama programının yıllardır uygulayıp, kilo sorunu olmadığı halde selülit yaşayan kadınlar ise tedavi görmek içni dermatologlar ile görüşmeli veyahut kısa süreli geçiçilik sağlıyor olsada kremlere, jellere başvurmalıdır.

Sıkılaştırıcı jeller, güzellik ve bakım için önemli ürünlerdir. Özellikle yılında 15-20 günü tatillerde düzgün görünmesini istediğiniz bacaklarınız, kalçalarınız ve göğüsleriniz için sıkılaştırıcı jelleri, kremleri kullanabilirsiniz.

Leave a Reply


  • En Popüler Yazılar

  • Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları – KadınYaşam

    2008 yılından beri faaliyet yürüten KadinYasam.gen.tr sitesi iceriğinde barındırdığı 1.500 üstü Orjinal & Özgün yazı ve makale, Bu yazılara yapılmış 3000'üm üzerinde Kullanıcı yorumlarıyla kadınlar icin gercek hayatta faydalanabilecekleri, ipucları, sağlıklı yaşam gereklilikleri, zayıflama yöntemleri üzerine icerikler hazırlamaktadır, Bununla beraber kadınlar icin hobiler, magazin ve gündem haberleri, teknoloji yazıları yayınlayarak gerek bir kaıdn yaşam portalı olma yolunda ilerlemektedir. Tüm iceriklerimize kategoriler ve etiketler sayfası üzerinden ulaşabilir, İletişim sayfasından bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

  • Çene ve Sağlık Turizmi

    Çene ağız ve Çene diş sağlığı, Türkiye Sağlık Turizmi Sağlık Turizmi Antalya, Alanya, Diyarbakır Sağlık Turizmi Konuları.