Arayüz Geliştirici

KadınYaşam

reklamlar

Özge ulusoy Bugün ne Giysem programının yeni sunucularından. Özge Ulusoy geçmişte Acun ılıcalının düzenlediği çok sayıda programa katıldı. Survivor, Dans programı gibi programlar. Özge Ulusoy artık Bugün ne giysem programının sunucusu. Özge ulusoy’un programda giymiş olduğu dekolte frikikler şimdiden çok sayıda gazete ve televizyonda haber olmasına yetti. Özge ulusoy’un bugüne ne giysem programında ki frikikli, dekolteli görüntüleri.

özge ulusoy frikik bugün ne giysem dekolte 150x150 Bugün ne giysem   Özge Ulusoy

özge ulusoy dekolte elbisesi


“Bugün Ne Giysem” programında ‘Uğurlu Oda’dan sorumlu olan Özge Ulusoy’un dünkü programda giydiği kıyafeti oldukça dikkat çekti. Ulusoy, siyah renkli elbisesinde göğüs dekoltesinin yanı sıra karın bölgesi ve sol bacağını açıkta bırakan çapraz dekolteli kıyafetiyle yarışmacılardan daha fazla dikkat çekti.

Leave a Reply


  • En Popüler Yazılar

  • Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları – KadınYaşam

    2008 yılından beri faaliyet yürüten KadinYasam.gen.tr sitesi iceriğinde barındırdığı 1.500 üstü Orjinal & Özgün yazı ve makale, Bu yazılara yapılmış 3000'üm üzerinde Kullanıcı yorumlarıyla kadınlar icin gercek hayatta faydalanabilecekleri, ipucları, sağlıklı yaşam gereklilikleri, zayıflama yöntemleri üzerine icerikler hazırlamaktadır, Bununla beraber kadınlar icin hobiler, magazin ve gündem haberleri, teknoloji yazıları yayınlayarak gerek bir kaıdn yaşam portalı olma yolunda ilerlemektedir. Tüm iceriklerimize kategoriler ve etiketler sayfası üzerinden ulaşabilir, İletişim sayfasından bizlere mesaj gönderebilirsiniz.

  • Çene ve Sağlık Turizmi

    Çene ağız ve Çene diş sağlığı, Türkiye Sağlık Turizmi Sağlık Turizmi Antalya, Alanya, Diyarbakır Sağlık Turizmi Konuları.